Герць ::: Уяви Коня!

Пластовий крайовий апробаційний кінний табір Герць


Ви не підключені Вхід або із збереженням

Як це було?

Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1 Як це було? на тему Ср Квіт 15, 2009 4:38 am

Admin

avatar
Admin
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ КІННИЙ ТАБІР (2го року)
“Герць”


Кінний табір буде проводитися з 9 по 22 серпня 2005 року в околицях с.Геронимівка на Черкащині – землі зародження козацтва та гетьманування Богдана Хмельницького. Неподалік знаходяться місця козацьких битв з польською шляхтою та кримськими татарами, місце перебування ченцем сина Богдана Хмельницького – Юрія в Мошногірському монастирі, найбільшого в царській Росії “Англійського парку” графа Воронцова, місця створення “Вільного Козацтва” в часи революції під керівництвом майбутнього гетьмана 1918 року Петра Скоропадського. І звичайно ж це місця Шевченкового дитинства та життя.
Учасники табору - юнацтво від 14 років. Табір буде змішаний – для дівчат і хлопців. В програмі будуть заняття з піонірства, картографії, природознавства, виживання, теренові ігри та змаги і ще багато цікавого. Звичайно це все буде пов’язано з верховою їздою, мандрівками по лісах Ірдиня. Учасники, під керівництвом досвідчених інструкторів, дізнаються багато цікавого про коней, їх звички та особливості догляду, зможуть навчитись триматися на коні, їздити верхи: “кроком”, “риссю”, “галопом”. Табір має на меті відродження кінного мандрівництва та козацьких традицій. Запрошуємо до табору всіх охочих і зацікавлених мандрівками на конях.
Крім загального зголошення вам потрібно долучити письмові відповіді на наступні питання: що таке, на твою думку, кінне пластування (як найкраще розвинути кунну спеціалізацію в Пласті)?; які у тебе знання у кінній справи і звідки ти їх почерпнув?; що спонукало зголоситись на “Герць”?; що очікуєш від табору?; як має виглядати ідеальний “козак-вершник”?

http://gerc.4umer.com

2 Re: Як це було? на тему Чт Квіт 16, 2009 3:55 am

volowka

avatar
жахливі враження від проводу і прикольні враження від учасників табору, особливо від дівочих веселих гуртків. ах я тоді була в гуртку "казани на сідлах" cheers

3 Другий Герць 2005 року на тему Чт Квіт 16, 2009 2:04 pm

Orlyk

avatar
2005 року табір проводив не я. І навіть у проводі не був. Smile
Ми тоді мали розбіжності в думках із одним хлопаком. Він мав свої думки щодо проведення табору і взявся проводити, той табір (2005), на власний розсуд.
Тому частина команди першого Герцю не була на другому (2005), а вже проводила третій (2006) і четвертий Герць/Січ (2008).

4 Re: Як це було? на тему Чт Квіт 16, 2009 2:58 pm

volowka

avatar
А краще б проводив ти, можем на залишилось таких негативних спогадів про один зі старшопластунських куренів, який тоді і організовував табір. і може б нас не підіймали кожної ночі на алярм Sad Sad

5 Re: Як це було? на тему Вт Квіт 21, 2009 9:20 pm

Vyshyvanka

avatar
А мені той табір дуже сподобався. Я тоді в підстаршині була і довелося доволі серйозно попрацювати: кожен з нас тоді був виховником, інструктором і звісно ж ротація діловодів булави.
Як фізично, так і морально табір був дуже важким. Проте, саме від того часу веду відлік свого справжнього пластування.
Мабуть, у кожного пластуна настає такий період, коли сумніваєшся у всьому шо робиш, іноді не віриш, що Пласт в якому ти мільйон і один рік може принести щось нове, чогось навчити.
Звісно, багато недоліків було, але ще більше яскравих і незабутніх моментів. Зараз усі стежки між проводом, підстаршиною, учасниками розійшлися і ми майже ніде не перетинаємося. Але той досвід і те "розуміння", які отримала там, ніколи не були перевершені.
Можу точно сказати, що цей табір був найважливішим в моєму житті.

6 Re: Як це було? на тему Ср Квіт 22, 2009 12:57 am

volowka

avatar
кожен залишився при своїй думці іфд цього табору. звично після кожнного табору залишаються гарні спогади, але тут залишилось більше не гарних спогадів. і принаймі моєму колу оточення на таборі більше сподобалась ніч в Черкасах. What a Face

7 Re: Як це було? на тему Вт Квіт 28, 2009 1:48 am

саід


кажуть, що на цьому таборі не було коней... це правда???

8 Re: Як це було? на тему Вт Квіт 28, 2009 2:07 am

volowka

avatar
гм, а це хто тобі таке сказав? та були і коні і кобили. What a Face

9 Re: Як це було? на тему Пт Черв 12, 2009 12:22 am

саід


Я чув, що комендатові Герцю-05 за табір дали пересторогу. І взагалі було багато негативних відгуків. В чому причина?

10 Re: Як це було? на тему Сб Черв 27, 2009 2:52 pm

mahno

avatar
volowka пише:А краще б проводив ти, можем на залишилось таких негативних спогадів про один зі старшопластунських куренів, який тоді і організовував табір. і може б нас не підіймали кожної ночі на алярм Sad Sad

В тому році ми з другом Орликом допомагали проводити інший експерементальний табір на Черкащині - "Джура".
А стосовно нашої участі в "Герці-2005", можу сказати, що кожен має право на шанс, який був наданий тодішньому проводові.

11 Re: Як це було? на тему Сб Черв 27, 2009 2:56 pm

mahno

avatar
саід пише:Я чув, що комендатові Герцю-05 за табір дали пересторогу. І взагалі було багато негативних відгуків. В чому причина?

Я вважаю що цю темну сторону одного з найперспективніших таборів краще забути, оскільки більшість дійових осіб тодішнього часу в Пласті вже не має, головне не повторювати їхніх помилок.

Спонсируемый контент


На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі