Герць ::: Уяви Коня!

Пластовий крайовий апробаційний кінний табір Герць


Ви не підключені Вхід або із збереженням

Резюме про кінний табір 2004 року

Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1 Резюме про кінний табір 2004 року на тему Вт Квіт 28, 2009 3:16 pm

Orlyk

avatar
Експерементальний крайовий кінний табір


Кінний табір відбьуватиметься в часі крайових таборів 09-24 серпня 2004 року. Проводитись буде в околицях с. Геронимівка на Черкащині – землі зародження козацтва та гетьманування Богдана Хмельницького. Неподалік знаходяться місця козацьких битв з польською шляхтою та кримськими татарами. Місце перебування ченцем сина Богдана Хмельницького – Юрія в Мошногірському монастирі. Найбільшого в Царській Росії “Англійського парку” графа Воронцова. Місця створення “Вільного Козацтва” в часи революції під керівництвом майбутнього гетьмана 1918 року Петра Скоропадського. І звичайно ж це місця Шевченкового дитинства та життя.
Учасниками табору може бути юнацтво з 14 років. Табір буде мішаний – для дівчат і хлопців. Всього учасників буде 18. В програмі будуть занняття з піонірства, картографії, природознавства, виживання, теренові ігри та змаги і ще багато цікавого. Звичайно це все буде пов’язано з верховою їздою, мандрівками по лісах Ірдиня.
Табір розрахований на те, що учасник який нічого незнає про їзду верхи і ніколи не сидів на коні, поступово оволодіє технікою їзди та в кінці зможе відбути кількаденні мандрівки. Учасники, під керівництвом досвідчених інструкторів, зможуть набути знань про коней, їх звички та особливості, навчитись триматися на коні, їздити верхи: “кроком”, “рисю”, “галопом”. Табір має на меті відродження кінного мандрівництва та козацьких традицій. Запрошуємо до табору всіх охочих і зацікавлених мандрівками на конях.

Комендант ст. пл. Роман ОрищенкоВостаннє редаговано Orlyk (Вт Квіт 28, 2009 6:10 pm); всього редаговано 1 раз

2 Re: Резюме про кінний табір 2004 року на тему Вт Квіт 28, 2009 3:17 pm

Orlyk

avatar
Ще знайшов отаке резюме про тодішній кінний табір.

На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі