Герць ::: Уяви Коня!
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Герць ::: Уяви Коня!

Пластовий крайовий апробаційний кінний табір Герць


Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Їзда верхи

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Їзда верхи Empty Їзда верхи Чт Травень 21, 2009 6:28 pm

Nyavka

Nyavka

Пропоную продовжити цю тему і писати про власний досвід їзди верхи, корисні поради, які б підходили і для дих, хто вперше сідає в сідло, і для тих, хто вже щось вміє, витяги з книжок і т.д. Наприклад мені, коли я тільки починала займатись, було багато що не зрозуміло, а пояснити толком ніхто не міг Sad

Тому для початку кілька корисних порад від мене Cool
1) завжди тримайте п"ятку опущеною вниз!!!!!! крім того, що це справді сприяє правильній посадці, допомагає швидше накачати потрібні м"язи, це ще може вберегти при падінні. Опущена п"ятка не дозволить нозі заплутатись і застрягнути в стремені
2) різне положення шенкеля має різне значення: для того, щоб послати коня, потрібно торкатись його боків Smile одразу за підпругою, якщо ж потрібно повернути, або навпаки втримати від повороту, то на відстані десь з долоню від підпруги. Тоді кінь чітко знатиме, чого ви від нього хочете.
3) під час рисі не потрібно сильно привставати: "з розгону" сідаючи в сідло, ви будете його сповільнювати.
4) слідкуйте за тим, на яку ногу коня ви привстаєте. Якщо не на ту, то це може завадити коню нормально повернути, він може спотикнутись або перейти на крок. Крім того, в такому разі не виникне проблем з підніманням в галоп з правильної ноги.
5) не їздіть весь час по 1 колу! Конику стане з вами сумно. Регулярно змінюйте напрям, робіть повороти, вольти, змійки, зупинки та все, що придумаєте. І коню буде веселіше і ви попрактикуєтесь у керуванні.

Поки ніби все, ще щось згадаю або придумаю, то напишу.

Чекаю питань, коментарів і доповнень! Smile Smile Smile

Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі